61 : 81

Nova pobjeda Radnika u gostima

25.11.2019 Administrator DC

Radnik, Bijeljina

Radnik Elvako MetPro je ostvario novu pobjedu u gostima. U 7. kolu Prve lige RS bili su bolji od Ā ekipe Drine Princip.

Nakon uvodne četvrtine i rezultatske klackalice, Radnik je pojačao ritam u drugom periodu igre i zahvaljujući, prije svega, dobroj odbrani prelomio utakmicu u svoju korist. Domaćin je u ovom dijelu igre postigao svega 9 poena Å”to je gostujuća Ā ekipa znala da iskoristi i ode na odmor sa dvocifrenom prednoŔću.

Ā U nastavku je Drina pokuÅ”ala da se vrati u meč, ali je Radnik zadržao prednost koju je do kraja meča uvećao za konačnih ubjedljivih 61:81.

Ovom pobjedom, Radnik Elvako MetPro se ujedno plasirao i u četvrtfinale Kupa RS.