XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 43 utakmica za dan
Sreda, 4 Maj 2022


Fudbal

Progres
Kneževo
6 : 1
Sloga (T)
Trn
04.05.2022 17:00
Progres
6 : 1
Sloga (T)
Romanija
Pale
3 : 0
Jedinstvo (Br)
Brodac
04.05.2022 15:30
Romanija
3 : 0
Jedinstvo (Br)
Glasinac 1936
Sokolac
2 : 1
Velež
Nevesinje
04.05.2022 15:30
Glasinac 1936
2 : 1
Velež
Ljeskovac
Ljeskovac
1 : 1
Kolektiv
Međaši
04.05.2022 17:00
Ljeskovac
1 : 1
Kolektiv
Polufinale druga utakmica
Sutjeska
Foča
2 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
04.05.2022 19:00
Sutjeska
2 : 1
Krupa
FSA
Prijedor
3 : 1
OFK Brdo
Hambarine
04.05.2022 17:00
FSA
3 : 1
OFK Brdo
Bukovik
Gornji Srebrenik
0 : 1
DSK
Devetak
04.05.2022 17:00
Bukovik
0 : 1
DSK
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
2 : 1
Zrinjski
Mostar
04.05.2022 18:00
Zvijezda 09
2 : 1
Zrinjski
Sloboda
Novi Grad
0 : 5
Jedinstvo
Bihać
04.05.2022 17:00
Sloboda
0 : 5
Jedinstvo
Modriča Alfa
Modriča
4 : 1
Ilićka 01
Brčko
04.05.2022 17:00
Modriča Alfa
4 : 1
Ilićka 01
TOŠK
Tešanj
1 : 3
Iskra
Bugojno
04.05.2022 15:30
TOŠK
1 : 3
Iskra
Sloboda
Novi Grad
1 : 1
Jedinstvo
Bihać
04.05.2022 15:00
Sloboda
1 : 1
Jedinstvo
Mladost
Doboj-Kakanj
1 : 2
Sutjeska
Foča
04.05.2022 17:00
Mladost
1 : 2
Sutjeska
TOŠK
Tešanj
1 : 3
Iskra
Bugojno
04.05.2022 13:30
TOŠK
1 : 3
Iskra
Tuzla
Tuzla
3 : 2
Mladost
Solina
04.05.2022 13:00
Tuzla
3 : 2
Mladost
Tempo sport
Zenica
1 : 2
Fortuna
Zenica
04.05.2022 14:30
Tempo sport
1 : 2
Fortuna
Sporting
Zenica
4 : 1
Rudar (B)
Breza
04.05.2022 11:30
Sporting
4 : 1
Rudar (B)
Krivaja
Zavidovići
8 : 0
Pobjeda
Tešanjka
04.05.2022 11:30
Krivaja
8 : 0
Pobjeda
Sloboda
Tuzla
0 : 2
Gradina
Srebrenik
04.05.2022 11:00
Sloboda
0 : 2
Gradina
Tempo sport
Zenica
2 : 1
Fortuna
Zenica
04.05.2022 12:00
Tempo sport
2 : 1
Fortuna
Sporting
Zenica
0 : 2
Rudar (B)
Breza
04.05.2022 10:00
Sporting
0 : 2
Rudar (B)
Krivaja
Zavidovići
7 : 0
Pobjeda
Tepanjka
04.05.2022 10:00
Krivaja
7 : 0
Pobjeda
Sloboda
Tuzla
0 : 0
Gradina
Srebrenik
04.05.2022 10:00
Sloboda
0 : 0
Gradina

Futsal

Polufinale prva utakmica
Sarajevo
Sarajevo
1 : 3
Salines
Tuzla
04.05.2022 19:30
Sarajevo
1 : 3
Salines
Mostar SG
Mostar
9 : 4
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
04.05.2022 19:00
Mostar SG
9 : 4
Sloga
Dolcinium
Ulcinj
2 : 5
Brskovo
Mojkovac
04.05.2022 13:00
Dolcinium
2 : 5
Brskovo
Zora
Spuž
3 : 6
Gorštak
Kolašin
04.05.2022 16:00
Zora
3 : 6
Gorštak
Ulcinj
Ulcinj
10 : 3
Mirabile Moda
Podgorica
04.05.2022 14:30
Ulcinj
10 : 3
Mirabile Moda
Pruška
Bijelo Polje
3 : 3
Nikšić
Nikšić
04.05.2022
Pruška
3 : 3
Nikšić

Košarka

Spars Realway
Sarajevo
84 : 82
Sloboda
Tuzla
04.05.2022 17:00
Spars Realway
84 : 82
Sloboda
Leotar
Trebinje
69 : 91
Široki
Široki Brijeg
04.05.2022 20:00
Leotar
69 : 91
Široki
Olimp
Šekovići
82 : 63
Pliva
Šipovo
04.05.2022 19:00
Olimp
82 : 63
Pliva
Finale, treća utakmica
Orlovi
Banja Luka
70 : 77
Play Off
Sarajevo
04.05.2022 19:00
Orlovi
70 : 77
Play Off

Odbojka

Maglić
Foča
0 : 3
Gacko
Gacko
04.05.2022 18:00
Maglić
0 : 3
Gacko
Maglić
Foča
3 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
04.05.2022 15:00
Maglić
3 : 1
Slavija
Ljubinje
Ljubinje
3 : 0
Hercegovac
Bileća
04.05.2022 18:00
Ljubinje
3 : 0
Hercegovac

Rukomet

Krivaja
Zavidovići
24 : 20
Vogošća
Vogošća
04.05.2022 18:00
Krivaja
24 : 20
Vogošća
Sloga (GV/U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
30 : 42
Izviđač CO
Ljubuški
04.05.2022 18:00
Sloga (GV/U)
30 : 42
Izviđač CO
Borac M:TEL
Banja Luka
32 : 26
Bosna Eko Energija (V)
Visoko
04.05.2022 18:00
Borac M:TEL
32 : 26
Bosna Eko Energija (V)
Leotar
Trebinje
32 : 24
Maglaj
Maglaj
04.05.2022 18:00
Leotar
32 : 24
Maglaj
Iskra
Bugojna
28 : 32
Gračanica
Gračanica
04.05.2022 18:00
Iskra
28 : 32
Gračanica
Bosna (S)
Sarajevo
27 : 29
Konjuh
Živinice
04.05.2022 18:00
Bosna (S)
27 : 29
Konjuh
Sloga (D)
Doboj
31 : 19
Gradačac
Gradačac
04.05.2022 18:00
Sloga (D)
31 : 19
Gradačac