Pobjeda posvećena Ognjenu Mitroviću

Minut šutnje u za Ognjena Mitrovića

PRIDJEL DONJI - Fudbaleri OFK Pridjela zabilježili su novu prvenstvenu pobjedu savladavši ekipu Borca iz Osinje rezultatom 2:0. Utakmica je počela minutom šutnje u čast Ognjenu Mitroviću velikom prijatelju kluba, koji je preminuo nekoliko sati prije utakmice. Upravo su pobjedu posvetili njemu, neka mu je laka crna zemlja i hvala mu za sva dobra djela koja je učinio za života.

Domaći su poveli 2:0 u posljednjem minutu prvog dijela, astrijelac je bio kapiten Aleksandar Petković. Kao što je prvi gol postignut na kraju prvog poluvremena tako je i drugu u posljednjem minutu utakmice. Rezervista Petar Petrović tek što je ušao u igru postavio je konačnih 2:0.

OFK PRIDJEL - BORAC (O) 2:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Petković u 45, 2:0 Petar Petrović u 90.minutu. Stadion: "Bare". Bez publike. Sudija: Goran Jović (Doboj). Pomoćnici: Goran Ilić i Dejan Sunarić (oba iz Doboja). Delegat: Ljubiša Tripunović (Doboj). Žuti kartoni: Popović (OFK Pridjel), Gojić, Lukić (Borac Osinja). Crveni karton: Dejan Lukić (Borac Osinja) u 71.minutu.

OFK PRIDJEL: Sejmenović, Kitić, Guzina (od 62.minuta Jelić), Kršić (od 86. Bojan Blagojević,), Petković, Dostanić (od 88. Petar Petrović), Popović, Mitrović, Janjanin, Marković, Slobodan Petrović. Trener: Dalibor Marković.

BORAC (O): Turudić, Željko Marković, Panzalović, Brkić, Bogdan, Gojić, Želimir Majstorović (od 73.minuta Stanić), Lukić, Rudonjić, Delić, Vaslić. Trener: Ljubiša Bokur

Igrač utakmice: Aleksandar Petković (OFK Pridjel)