XS
SM
MD
LG

Vučica" kreće'' iz Višegrada

Danas su u Bijeljini izvučeni takmičarski brojevi klubova Druge lige Fudbalskog saveza Republike Srpske, grupa "Istok" i žrijebom su određeni parovi za takmičarsku 2021/22 sezonu.

FSRS Druga liga "Istok" sezona 2021/22

FK „Velež“ Nevesinje
FK „Vlasenica“ Vlasenica
OFK „Glasinac 2011“ Sokolac
FK „Guber“ Srebrenica
FK „Drina HE“ Višegrad
FK „Ilićka 01“ Brčko
FK „Jedinstvo“ Brodac
FK „Jedinstvo“ Brčko
FK „Milići“ Milići
FK „Mladost“ Gacko
FK „Mladost“ Rogatica
FK „Proleter“ Dvorovi
FK „Romanija“ Pale
FK „Sloga-2“ G. Crnjelovo
FK „Stakorina“ Čajniče
FK „Famos“ I. Ilidža

Fudbaleri Romanije krenuće 15. avgusta iz Višegrada, a u drugom kolu u komšijskom derbiju dočekaće sastav sokolačkog Glasinca.

Raspored utakmica paljanske "Vučice" u prvoj polovini sezone 2021/22.

1. kolo 15. avgust Drina He - Romanija
2. kolo 22. avgust Romanija - Glasinac
3. kolo 28. avgust Proleter - Romanija
4. kolo 5. septembar Romanija - Mladost (Gacko)
5. kolo 11/12. septembar Ilićka - Romanija
6. kolo 19. septembar Jedinstvo (Brodac) - Romanija
7. kolo 26. septembar Romanija - Guber
8. kolo 2. oktobar Famos - Romanija
9. kolo 10 oktobar Romanija - Vlasenica
10. kolo 17. oktobar Velež - Romanija
11. kolo 24 oktobar Romanija - Milići
12. kolo 31. oktobar Sloga - Romanija
13. kolo 7. novembar Romanija - Mladost (Rogatica)
14. kolo 13. novembar Stakorina - Romanija
15. kolo 21. novembar Romanija - Jedinstvo (Brčko)

Parovi 1. kolo (14/15. avgust)
Milići - Jedinstvo (Brodac)
Sloga - Velež
Mladost (R) - Vlasenica
Stakorina - Famos
Jedinstvo (Brčko) - Guber
Drina He - Romanija
Glasinac - Ilićka 01
Proleter - Mladost (G)

 

 


Jedinstvo (Br) : Romanija
Guber 5 : 1 Ilićka 01
Famos 1 : 0 Mladost (G)
Vlasenica : Proleter
Velež : Glasinac 1936
Milići : Drina HE
Sloga 6 : 1 Rudar 1925
Mladost (R) : Stakorina
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Sloga 6 5 1 0 16
2 Famos 6 5 1 0 16
3 Vlasenica 5 5 0 0 15
4 Jedinstvo (Br) 5 3 1 1 10
5 Guber 6 3 1 2 10
6 Proleter 5 3 0 2 9
7 Velež 5 2 1 2 7
8 Glasinac 1936 5 2 0 3 6
9 Mladost (G) 6 2 0 4 6
10 Romanija 5 2 0 3 6
11 Stakorina 5 1 2 2 5
12 Drina HE 5 1 1 3 4
13 Rudar 1925 6 1 1 4 4
14 Milići 5 1 1 3 4
15 Ilićka 01 6 1 0 5 3
16 Mladost (R) 5 1 0 4 3