Sloga 2 nanijela prvi poraz lideru Tesliću

Druga ekipa Dobojske Sloge srušila je lidera Teslića nanijevši mu prvi prvenstveni poraz na drugoligaškom Zapadu. Sloga 2 je slavila rezultatom 32:29. Odlične role imali su golmani obje ekipe u pobjedničkoj Đorđe Radojčić a u poraženoj Bojan Lugonjić nekadašnji igrač Sloge u mlađim kategorijama. Izvrstan i raspucan  nosio je domaće do pobjede Vladan Marković koji je postigao 16 golova.
Gosti su poveli samo na početku kada su imali 2:1. Onda domaći serijom 4:0 odlaze na plus tri 5:2. U 20.minutu Sloga je vodila 13:6. Najveću prednost na utakmici Sloga je imala u 24.minutu od plus devet 16:7. Gosti su do odlaska na odmor smanjili zaostatak. Nakon prvog dijela Sloga je imala prednost 17:11.
U 45.minutu domaći tim imao je rezultatsku prednost 24:18. Deset minuta prije kraja Dobojlije su vodile 28:22. U finišu Teslićani su došli na minus dva 27:29. Ali nisu imali snage za potpuni preokret. Na kraju zaslužen trijumf Sloge 2 rezultatom 32:29.
Najefikasniji u pobjedničkom timu bio je Vladan Marković sa 16 i Andrej Lazić sa 6, po četiri su dodali Emrah Muminović koji je slavio svoj 18 ti rođendan baš na dan utakmice i Nikola Stjepanović. U redovima Teslića najefikasniji su bili Mladen Aleksić sa 11 i Mahmut Isaković sa 10 golova.

SLOGA 2 - TESLIĆ 32:29 (17:11)

Natkriveni stadion sportskih igara u Doboju. Gledalaca: 50. Sudije: Vesna Ostojić-Šumatić i Vanja Simić (obje iz Doboja). Delegat: Svetozar Kovačević (Brod). Sedmerci: Sloga 2 10(6), Teslić 7(4). Isključenja: Sloga dva 8, Teslić 14 minuta.
SLOGA 2: Danilo Maksimović, Sergej Đuričić, Aleksa Sarkić, Pavle Đuričić, Aljoša Karać, Vladan Marković 16(6), Sergej Helja, Đorđe Ristić, Emrah Muminović 4, Đorđe Radojčić, Ilija Krajina 1, Nikola Stjepanović 4, Andrej Lazić 6, Branko Marković, Danilo Simić 1. Trener: Ljubiša Ristić.
TESLIĆ: Milan Spasojević, Dženan Okić, Mahmut Isaković 10, Nikša Antešević, Edis Silajdžić 1, Bojan Aleksić, Mladen Aleksić 11(2), Slaven Šijaković 6(2), Ognjen Petković, Bojan Lugonjić, Vladan Jovičić, Đorđe Nikolić 1, Siniša Milanović. Trener: Zoran Antešević.
Igrač utakmice: Vladan Marković (Sloga 2)