Klafurić priznao Veležovu nemoć

Dean Klafurić

Trener Veleža, Dean Klafurić, oglasio se nakon današnjeg poraza na Mokrom docu od Posušja rezultatom 1:0 u susretu 21. kola WWin lige BiH.

Posušje je danas savladalo Rođene na svom terenu i to golom Darija Pavkovića, koji se u listu strijelaca upisao u 43. minuti, a poslije utakmice je Klafurić dao izjavu za Arenu.

- Apsolutno zaslužena pobjeda Posušja u današnjoj utakmici. Čestitam domaćinu na pobjedi. Danas nismo igrali dobro, nismo igrali ono šta mi želimo i nismo dobro izgledali, posebno u cijelom prvom poluvremenu gdje je rezultat mogao biti i veći u korist Posušja, kazao je Klafurić, pa dodao:

- U drugom poluvremenu smo imali bolji pristup, više organizacije u igri, ali i dalje je to bilo daleko ispod našeg nivoa. Zadovoljni nismo, ali to ne umanjuje pobjedu Posušja.

Podsjetimo, Velež će u narednom kolu igrati susret protiv Tuzla Cityja na svom terenu, dok će Posušje ići u Gabelu gdje će odmjeriti snage protiv GOŠK-a.

Tuzla City 2 : 0 Zvijezda 09
Posušje 1 : 0 Velež
Borac 3 : 0 GOŠK
Sloga 1 : 1 Zrinjski
Igman 1 : 0 Široki Brijeg
Željezničar 3 : 0 Sarajevo