Nevesinje vratilo seriju na majstoricu u Istočno Sarajevo

Futsaleri Nevesinja su u revanš meču polufinala Prve lige Republike Srpske savladali Željeznicu i seriju vratili u Istočno Sarajevo na majstoricu.

Kao i u Istočnom Sarajevu prije sedam dana i večeras su odlučivali udarci sa šest metara, a ovaj put je uspješnija bila ekipa Nevesinja i sa svih pet pogođenih udaraca slavi pobjedu koja ih ostavlja u igri i sve će se odlučivati u trećem meču serije.

Željeznica je na poluvrijeme ponijela dva gola viška poslije pogodaka Dragana Bjelice i Vučine Šćepanovića. Uzvraća Nevesinje u nastavku i golovima Radivoja Vukovića i Dejana Kovačevića odvodi seriju u šesterce.

Tamo Nevesinje pogađa svih pet, dok Igor Đorda u četvrtoj seriji nije precizan za goste i Nevesinje slavi pobjedu.

KMF NEVESINJE - KMF ŽELJEZNICA 2:2 (0:2) pen: 5:3
Dvorana "Nevesinjka"
Gledalaca: 400
Sudije: Goran Ilić i Darko Vukojević (oba Doboj)
Strijelci: 0:1 Bjelica 15, 0:2 Šćepanović 20, 1:2 R. Vuković 29, 2:2 Kovačević 31
Strijelci sa 6m: R. Vuković, Andrić, Kovačević, Kljakić, Romović (Nevesinje), Elez, Šćepanović, Čovrk (Željeznica)
Žuti kartoni: Andrić, Kovačević sl.predstavnik ( Nevesinje), Bjelica (Željeznica)